Grinch za chrbtom premiéra

Autor: Ján Raclavský | 17.3.2018 o 14:08 | Karma článku: 3,73 | Prečítané:  579x

Tak ako Grinch  predstavuje bytosť, ktorá chcela ukradnúť Vianoce, aj my na Slovensku máme jedného hrajúceho sa a  nebezpečného Grincha, Roba Fica. Tento hrdý člen komunistickej strany sa mal kde inšpirovať.

Skúsenosti získal po spoločnom vládnutí s takým bardom politiky, akým bol Vlado Mečiar. Mečiarizmus je obdobie, ktoré sa dá charakterizovať, žiaľ, veľmi jednoznačne – Slovensko bolo čiernou dierou Európy.

Tento boľševik, vládnuci 10 rokov na Slovensku, tvorí 2 roky vládu, ktorej vzniku predchádzalo klamstvo na voličoch. Toto zoskupenie, na čele s hlavným Grinchom, zanecháva hlbokú brázdu morálneho úpadku v politike. Toto sme už v našej politike nechceli vidieť. Dohadovanie funkcii, rozdeľovanie podielu na správe eurofondov, či len primitívna túžba po moci sú vládnej garnitúre prednejšie ako morálka, zodpovednosť za spoločnosť a dobré meno Slovenska.

Demisia premiéra, a teda celej vlády s podmienkami opätovného návratu všetkých ministrov bez Fica, Kaliňáka a Žitňanskej je síce v súlade so zákonom, no vyšší princíp morálky v politike si vyžaduje vážnejší krok.

A to krok opätovného súhlasu občanov vo voľbách. Nie chabé slová, ale rázne a zodpovedné činy zvyšujú dôveru v politiku a politikov a predstavujú hrádzu proti radikalizmu, či extrémizmu. Morálka v politike je to čo potrebujeme. Nie vládu, ktorá nám chce ukradnúť našu krajinu a rozpredať ju. Nie Fica z úzadia, ktorý so svojimi oligarchickým „našim človekom“ nám chce mafiánskym spôsobom uniesť štát.

Ďakujem aj za podporu na VYBRALI.SME.SK

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ROZHOVOR S DAVIDOM ENGELSOM - FÓRUM

Belgický historik: Čaká nás čo Rimanov v prvom storočí pred Kristom

K vláde majú prísť autoritárske režimy.

TECH

Chobotniciam dali extázu a sledovali ich správanie

Chobnotnice a ľudí spája chémia v mozgu.


Už ste čítali?